Lamb

LAMB par satiksmes drošību

Pirmās automašīnas pulcējas

Lielu ieguldījumu šī projekta īstenošanā un satiksmes drošības stiprināšanā kopumā veic slavenais riepu ražotājs Michelin.

Pirmās automašīnas pulcējas uz autogaismu pārbaudi!

19. septembrī tika atklāts Latvijas Automoto biedrības (LAMB) satiksmes drošības projekts „Brauc droši 2014”. Tā ietvaros Rīgā, Liepājā un Daugavpilī lielveikalu stāvlaukumos un Statoil degvielas uzpildes stacijās autovadītāji bez maksas varēs pārbaudīt un, ja uz vietas iespējams, noregulēt autogaismas, lai tumšā laikā uz ceļa neapžilbinātu pretimbraucošos un labi redzētu gan gājējus, gan citus satiksmes dalībniekus.

Jau ilgāku laiku pirms atklāšanas, kas notika T/c Alfa autostāvlaukumā, vairāk nekā desmit automašīnas gaidīja iespēju, bez maksas pārbaudīt autogaismas. Kopumā līdz plkst. 16:00 tika pārbaudītas 122 automašīnas, 53 no tām autogaismas tika noregulētas uz vietas, 17 – bija jābrauc uz autoservisu, jo noregulēt nebija iespējams, pārējiem autogaismas bija kārtībā.

Autogaismu pārbaude T/c Alfa notiks arī sestdien un svētdien. Turpmākā pārbaude būs nākamās nedēļas nogalē – piektdienā, sestdienā un svētdienā T/c Spice. Plašāka informācija par projektu un pārbaužu grafiku – šeit.

Nav gaismu – nav auto!

LAMB preses dienests